Συμμετοχή των μαθητών μας στον 78ο Μαθητικό Διαγωνισμό στα Μαθηματικά "Ο Θαλής"

Σας υπενθυμίζουμε ότι ο 78ος Μαθητικός Διαγωνισμός στα Μαθηματικά "Ο Θαλής" θα διεξαχθεί το προσεχές Σάββατο 11/11/2017, 9.00-12.00, στο 1ο Γυμνάσιο Πετρούπολης (Ρωμυλίας & Θεσσαλίας, 2105062181). Οι μαθητές που θα συμμετάσχουν θα πρέπει να έχουν μαζί τους ταυτότητα/διαβατήριο ή άλλο έγγραφο που να αποδεικνύει την ταυτότητά τους.

Επίσης σας υπενθυμίζουμε ότι, οι υποψήφιοι μαθητές αφού θα μετακινηθούν στο σχολείο-εξεταστικό κέντρο με ευθύνη των γονέων/κηδεμόνων, θα  πρέπει οι γονείς/κηδεμόνες να υπογράψουν υπεύθυνες δηλώσεις με τις οποίες θα αναλαμβάνουν την ευθύνη για τη μετακίνηση των παιδιών τους στο συγκεκριμένο διαγωνισμό.

Οι υπεύθυνες δηλώσεις διατίθενται από

α)το site του 2ου Γυμνασίου Πετρούπολης στο σύνδεσμο Χρήσιμα Έντυπά αλλά

β) από το γραφείο της Δ/νσης.

Οι υπεύθυνες δηλώσεις θα πρέπει να έχουν κατατεθεί στο σχολείο το αργότερο μέχρι την Παρασκευή.

Τελευταία τροποποίηση στιςΤετάρτη, 08 Νοεμβρίου 2017 20:15